Administrator sieci / Inżynier sieci

Ekspert
Pełny etat
Umowa o pracę / kontrakt B2B
Praca stacjonarna
Kamionkowska 45, Praga-Południe, Warszawa
Dział Rozwoju i Utrzymania Sieci

Zakres obowiązków

Udział w projektach

Konfiguracja urządzeń sieciowych routerów, przełączników, firewalli, itp. w ramach projektów dla klientów.

Utrzymanie usług

Monitorowanie pracy sieci, diagnozowanie i usuwanie problemów.

Rozwój usług

Planowanie rozwoju sieci i związane z tym testy nowych rozwiązań.

Doradztwo

Wsparcie techniczne dla działu handlowego przy realizowanych projektach.

Kogo szukamy?

Naszym celem jest maksymalne zaspokojenie potrzeb Klientów w zakresie telekomunikacji i wszystkich pobocznych aspektów wsparcia, którego oczekują. Szukamy osoby, która:

  • Posiadającej doświadczenie przy administracji środowiskiem sieciowym.
  • Dobrze zna zagadnienia związane z sieciami TCP/IP, protokołami routingu dynamicznego, urządzeniami firewall.
  • Mile widziana znajomość: Cisco / Juniper / Mikrotik / Fortinet Fortigate / technologii GPON

Oferujemy

Prowizje uzależnione wyłącznie od wyników
Pakiet świadczeń medycznych
Dofinansowanie zajęć sportowych (MultiSport)
Pozytywną atmosferę
Spotkania integracyjne
Zniżki na firmowe produkty oraz usługi
Niezbędne narzędzia pracy
Pracę z Klientem biznesowym
Elastyczny czas pracy

O firmie

Jesteśmy niezależnym warszawskim operatorem telekomunikacyjnym, posiadającym własną sieć światłowodową. Od ponad 25 lat dostarczamy usługi dostępu do internetu, telewizji IPTV, telefonii VoIP oraz kompleksowe rozwiązania IT dla biznesu.

Należymy do Grupy ZPR Media, najbardziej multimedialnej grupy w Polsce: