Supermedia Replay

Nowa usługa wraz z aplikacją mobilną

Supermedia Replay

Nowość w ofercie Supermedia. Rewolucyjna usługa w pakiecie TV umożliwiająca elastyczne oglądanie ulubionych programów telewizyjnych nawet do 5 dni wstecz.

Usługa Supermedia Replay zmienia podejście do oglądania telewizji - to użytkownik decyduje kiedy chce obejrzeć swój wybrany program.

Z pewnością będzie to przydatne wtedy gdy nie zdążyłeś na początek trwającego program, kiedy nie miałeś dostępu do TV, a był nadawany Twój ulubiony film – od dziś możesz zacząć oglądać go od początku dzięki Supermedia Replay!

W naszej nowej usłudze Supermedia Replay otrzymujesz:

Wybór audycji po jej emisji

Możliwość oglądania w dowolnym momencie dowolnego programu, który był nadawany w ciągu ostatnich 3 lub 5 dni, na jednym spośród 60 kanałów (dostępne kanały z Replay zależą od pakietu jaki posiadasz).

Jeśli w poniedziałkowy wieczór będziesz chciał obejrzeć sobotnie kino akcji lub inny program nadawany w ciągu ostatnich 3 lub 5 dni, będziesz miał taką możliwość.

 

Przewijanie programu

Funkcję umożliwiającą przesunięcie odtwarzania programu telewizyjnego do dowolnego momentu wstecz lub w przód za pomocą bardzo intuicyjnego interfejsu graficznego.

Innymi słowy – wybierasz program, który Cię interesuje, a był już nadawany i możesz cieszyć się oglądając go jak chcesz, przewijając w przód i w tył bez ograniczeń.

Zatrzymanie programu

Możliwość zatrzymywania programu i wznawiania w dogodnym dla Ciebie momencie.

Na pewno zdarzyło Ci się, że oglądając bardzo interesujący program coś odciągnęło Twoją uwagę od audycji np: dzwonek do drzwi, telefon i musiałeś przerwać oglądanie tracąc cenne momenty, gubiąc wątek.

Teraz, dzięki możliwości zatrzymania audycji i wznowienia jej odtwarzania, będziesz mógł zatrzymać program i dokończyć oglądanie wybranego programu, kiedy będziesz miał na to czas (zatrzymanie i wznowienie odtwarzania audycji jest możliwe tylko w czasie jej trwania, po zakończeniu emisji audycja będzie dostępna jako Replay).

 

Rozpoczęcie oglądania od początku

Jeśli nie zdążyłeś na swój ulubiony film lub program i już się zaczął, właśnie trwa - nic straconego. Możliwość wznowienia od początku aktualnie transmitowanego programu pozwoli Ci obejrzeć od początku ulubiony program.

Nagrywarkę

Miejsce na swoje ulubione programy, filmy, audycje dla dzieci, tak aby każdy miał możliwości nagrywania dowolnie wybranego programu. Pojemność dysku będziesz mógł zmieniać w zależności od potrzeb.

Designerski, nowoczesny dekoder dzięki któremu otrzymujesz swobodę dostępu i oglądania swoich kanałów i nagrań na wielu dekoderach (usługa multiroom) – wszystkie informacje są przenoszone pomiędzy urządzeniami.

Innymi słowy, nagrane audycje na dekoderze w salonie będą dostępne również w sypialni.


Oni uszyją ofertę na Twoją miarę