Internet Hosting i kolokacja Usługi głosowe Usługi sieciowe Cloud computing Nasze data center Security & ICT

Usługi głosowe

VoIP Voice over Internet Protocol

Usługa telekomunikacyjna skierowana jest do firm i instytucji, które oferowane przez nas usługi wykorzystują w codziennej komunikacji ze swoimi dostawcami, klientami czy oddalonymi oddziałami firmy.

Oferta SUPERMEDIA dotyczy kompleksowej obsługi telekomunikacyjnej, łącznie z atrakcyjnymi taryfami na połączenia telefoniczne w ruchu lokalnym, międzystrefowym, międzynarodowym oraz z sieciami operatorów telefonii komórkowej

Telefonia Internetowa Voice over Internet Protocol łączy w sobie najlepsze cechy telefonu tradycyjnego i internetowego - wysoką jakość dostępną dotychczas jedynie w sieciach stacjonarnych oraz wyjątkowo niskie koszty telefonii internetowej.

Usługi telefoniczne realizujemy zarówno w w technologii IP, jak i klasycznej technologii ISDN.

Korzyści w porównaniu z telefonią tradycyjną:

  • Niezależność, swoboda wyboru
  • Większa prywatność
  • Bezpłatne rozmowy wewnątrz sieci operatora
  • Niższy koszt połączeń z telefonią stacjonarną

W przypadku usługi VoIP połączenie wykonujemy korzystając z posiadanego łącza internetowego SUPERMEDIA. Daje to możliwość wykupienia towarzyszącego numeru telefonii stacjonarnej, co pozwala na odbieranie rozmów przychodzących. Dla tego typu połączeń mamy możliwość dzwonienia na dowolny numer telefoniczny na całym świecie.

Łatwa implementacja

Przy pomocy VoIP łatwo zbudujesz call center w dowolnym miejscu. Możesz tanim kosztem przeprowadzić telemarketing na terenie całego kraju a nawet kilku krajów. Wystarczy tylko odpowiednio szybkie łącze do Internetu.
Telefon VoIP łatwo zintegrować z innymi usługami dostępnymi przez Internet.

Plany taryfowe proponowane przez SUPERMEDIA to kompilacja prostych, przejrzystych zasad oraz tanich stawek taryfowych. Dzięki temu znacznie łatwiej będą Państwo w stanie kontrolować i zaplanować wydatki na połączenia telekomunikacyjne w firmie. Zastosowanie płaskich stawek taryfowych za połączenia telefoniczne ma głęboki sens w działalności biznesowej, gdzie znakomita większość połączeń wykonywana jest w godzinach szczytu telekomunikacyjnego.
Dodatkowe usługi telefoniczne i teleinformatyczne to zestaw narzędzi mogących usprawnić codzienną pracę i pomóc w pełnym wykorzystaniu sieci telekomunikacyjnej.

W skład proponowanego Państwu pakietu usług wchodzą:

  • Wirtualna skrzynka głosowa
  • Wirtualna skrzynka faksowa
  • CLIP/CLIR
  • Biling
  • Dodatkowy numer telefonu

W celu otrzymania szczegółowych informacji na temat usługi służmy Państwu pomocą.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt:

Usługi dla Klientów biznesowych
tel. (0-22) 829-65-17, 829-65-18, 829-65-26, 829-65-44, 829-65-61, 829-65-82, 829-65-86
fax. (0-22) 829-65-02