Internet Hosting i kolokacja Usługi głosowe Usługi sieciowe Cloud computing Nasze data center Security & ICT

Security & ICT

Powstanie Działu ICT to odpowiedź na coraz częstsze zapotrzebowanie klientów związane z koniecznością spójnego, kompleksowego zarządzania infrastrukturą ICT.

Łącząc kompetencje z dziedziny telekomunikacji i informatyki, oferujemy kompleksowe rozwiązania o charakterze „end to end”, w tym zwłaszcza w obszarze cloud computing („przetwarzania w chmurze”). Produkty i usługi SUPERMEDIA są oparte na światowych standardach i partnerstwie technologicznym z liderami na rynku.

Słuchamy uważnie naszych klientów, tak aby jak najlepiej zrozumieć ich potrzeby. Nie dostarczamy produktów, lecz tworzymy rozwiązania, dobierając technologię w taki sposób, aby przyniosła konkretną wartość i korzyści biznesowe. Dlatego właśnie współpracujemy z wyselekcjonowanymi firmami technologicznymi, zarówno liderami w branży, jak i niszowymi dostawcami, którzy potrafili stworzyć innowacje zmieniające biznes. Każdy projekt, który realizujemy, jest niepowtarzalny, bo potrzeby każdego klienta są inne.

Lista naszych partnerów cały czas się zmienia, ponieważ chcemy być na bieżąco z najlepszymi praktykami i możliwościami, jakie daje świat ICT.