SIEĆ TWOICH POTRZEB

Internet

Sieć światłowodowa dla Twoich potrzeb

Hosting i Kolokacja

Zaawansowana infrastruktura technologiczna
Twojej Firmy w jednym miejscu

USŁUGI GŁOSOWE

VoIP - Voice over IP = telefonia internetowa dla Twojej Firmy

TRANSMISJA DANYCH

Wirtualna sieć dla potrzeb Twojej Firmy

Energia elektryczna

DATA CENTER

Centrum przetwarzania danych stworzone
z myślą o Twojej Firmie

SECURITY & ICT

Bezpieczeństwo Twoich danych

ZAREJESTRUJ DOMENĘ

Wyprzedź konkurencję

Mamy To czego szukasz

Internet

Poznaj najwyższy standard usług dostarczanych w oparciu o sieć światłowodową SUPERMEDIA.

Niezawodny Internet to nasza specjalność. Jako niezależny operator posiadamy własny szkielet światłowodowy, zbudowany w oparciu o technologię Ethernet.

Jeśli potrzebujesz wysokiej wydajności łącz, możesz na nas polegać. Pewność i szybkość połączeń z sieciami z całego świata stawiamy na pierwszym miejscu. Sprawdź, co to oznacza dla Twojej firmy.


Oferujemy usługi internetowe dopasowane do oczekiwań naszych Klientów. Jesteśmy elastyczni – dostosowujemy się do wzrostu zapotrzebowania, natychmiast modyfikując dostępne warianty naszych usług. Każdy przypadek analizujemy indywidualnie i dostosowujemy odpowiednie rozwiązanie – możesz na nas polegać.


Dostęp do sieci Internet SUPERMEDIA to optymalne rozwiązanie dla:

 • Klientów biznesowych z sektora średnich i dużych przedsiębiorstw,
 • Przedsiębiorstw generujących duży ruch z zasobami Internetu w związku ze specyfiką działalności firm, dla których dostęp do Internetu jest krytycznym elementem funkcjonowania,
 • Nieruchomości komercyjne (zarządcy i właściciele),
 • Klientów z sektora public.

Korzyści dla Klientów:

 • Prędkość,
 • Niezawodność,
 • Jakość,
 • Gwarancje.

 

Hosting i kolokacja

Bez niepotrzebnych kosztów. Nasze centrum Kolokacji to bezpieczeństwo Twoich systemów i profesjonalizm, którego potrzebujesz. Kolokacja to idealne rozwiązanie dla każdego nowoczesnego przedsiębiorstwa. Oferujemy usługi, które gwarantują bezpieczeństwo systemów oraz profesjonalizm w obsłudze projektów informatycznych. To zaawansowana technologia dla Twojego biznesu, dzięki której zyskasz natychmiastowe korzyści. Wszystkie usługi są realizowane w Data Center SUPERMEDIA


Kolokacja serwerów

Jak to działa? Umieszczamy serwer firmowy w bezpiecznym środowisku naszego Centrum Kolokacji, które charakteryzuje się optymalnymi warunkami pracy, wysokimi standardami bezpieczeństwa oraz dostępem do bardzo szybkich łącz internetowych. Jedyny koszt, który ponosisz, to konieczność posiadania własnego serwera oraz niewielki abonament.

Wirtualna kolokacja

Firmom nieposiadającym własnego serwera, proponujemy Wirtualną Kolokację - skonfigurowane środowisko z zasobów SUPERMEDIA, w ramach abonamentu. Zapewniamy dostosowanie do Twojego serwisu internetowego lub aplikacji biznesowej. Wirtualna Kolokacja to unikalna usługa, łącząca w sobie zalety profesjonalnie skonfigurowanego i wydajnego serwera wirtualnego (VPS) z Gwarancją Ciągłości Usług, określonych w umowie SLA.

Klastrowy Hosting Dedykowany

Naszym bardziej wymagającym Klientom oddajemy do dyspozycji cały klaster (zestaw połączonych ze sobą) serwerów. Takie rozwiązanie zapewnia wysoką wydajność w przypadku nagłych wzrostów ruchu, odporność na nagłe skoki popularności serwisu (np. w trakcie kampanii reklamowych) oraz skalowalność zapewniającą nieskrępowane możliwości rozwoju. To przyszłość dla profesjonalnych i rozbudowanych projektów internetowych. Niezawodność usługi zapewniona jest przez Gwarancję Jakości Usług, określonych w umowie SLA.

Outsourcing Poczty Korporacyjnej

Usługa outsourcingu korporacyjnej poczty elektronicznej przygotowana jest z myślą o obsłudze systemów pocztowych dużych firm i korporacji. Doskonale sprawdza się również przy obsłudze dużej liczby skrzynek poczty elektronicznej w przypadku serwisów internetowych czy portali. Wirtualny serwer pocztowy zapewnia funkcjonalność, wydajność oraz pewność działania, której potrzebujesz (Gwarancję Jakości Usług, określonych w umowie SLA). Oferujemy system gotowy do pracy, łatwo konfigurowalny i w pełni skalowalny.

Platforma hostingowa w Supermedia

Platforma hostingowa Supermedia to najprostsza i najtańsza metoda zaistnienia w Internecie. Dzięki tej usłudze zyskasz możliwość umieszczenia serwisów WWW, sklepów internetowych, czy baz danych na własnym serwerze wirtualnym. Opracowane przez SUPERMEDIA narzędzie, pozwala samodzielnie tworzyć i zarządzać następującymi elementami: Serwer WWW, Serwer FTP, Serwer poczty elektronicznej, Bazy danych, Domeny.

Usługi głosowe

Potrzebujesz usługi telekomunikacyjnej, która pozwoli Ci sprawnie komunikować się ze swoimi klientami, dostawcami, czy oddalonymi działami firmy? A może prowadzisz call center? Mamy najlepsze rozwiązanie dla Twojej działalności.


VoIP - Voice over Internet Protocol

Telefonia Internetowa Voice over Internet Protocol w SUPERMEDIA to kompleksowa usługa telekomunikacyjna z atrakcyjnymi taryfami na wszystkie połączenia telefoniczne. To najlepsze cechy telefonu tradycyjnego i internetowego: wysoka jakość połączeń stacjonarnych z wyjątkowo niskimi kosztami telefonii internetowej.

Call center w dowolnym miejscu

Dzięki VoIP możesz, na przykład, niskim kosztem przeprowadzić telemarketing na terenie nawet kilku krajów. Potrzebujesz jedynie odpowiednio szybkiego łącza do Internetu.

Łatwe zarządzanie wydatkami

Oferujemy przejrzyste plany taryfowe w atrakcyjnych cenach, dzięki którym będziesz z łatwością kontrolować i planować wydatki na połączenia telekomunikacyjne w firmie. Jesteśmy dla Ciebie – układamy nasze usługi pod kątem Twoich potrzeb. Za każdym razem indywidualnie – za każdym razem dobrze.

Zapewniamy usługi typu:

IVR, Fax to mail, call center, contact center, CLIP/CLIR, Biling, przeniesienie obecnej numeracji lub nadanie nowej.

Transmisja Danych

Usługi Transmisji Danych SUPERMEDIA mają szerokie zastosowanie w biznesie. Dzięki nim łatwo skomunikujesz ze sobą wszystkie oddziały Firmy przy zachowaniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa i poufności.

Przekonaj się, jak nasze usługi wpłyną na zwiększenie efektywności pracy w Twojej Firmie.


Główne cechy:

 • Wydzielona sieć z bezpieczną i poufną transmisją danych,
 • Łatwa komunikacja z oddziałami,
 • Połączenie odległych lokalizacji jednej Firmy w strukturę o komforcie pracy sieci lokalnej,
 • Obniżenie kosztów prowadzonej działalności,
 • Wzrost wydajności i efektywności zasobów Firmy,
 • Możliwość zdalnej administracji serwerami oddziałów przez jednego administratora systemu,
 • Niskie koszty tworzenia sieci WAN,
 • Pomoc techniczna 24h na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku,
 • Gwarancja 100% prędkości dla wykupionego pasma,
 • Gwarancja SLA (zapisane w umowie czasy reakcji, usunięcia awarii oraz maksymalny czas niedostępności usługi) z możliwością jej rozszerzenia,
 • Bezawaryjna praca i całodobowy monitoring sieci,
 • Konkurencyjne ceny.

Energia Elektryczna

Supermedia w imieniu naszego partnera biznesowego, firmy Pulsar Energia ma przyjemność zaprezentować ofertę na sprzedaż energii elektrycznej. Nasz Zespół tworzą profesjonaliści z bardzo dużym doświadczeniem na rynku energii, których celem jest dostarczenie optymalnych rozwiązań w zakresie dostaw energii elektrycznej i paliwa gazowego spełniających wymagania wszystkich Klientów.

Data Center

Zaprojektowane od podstaw, zgodnie z najwyższymi obowiązującymi standardami. Data Center SUPERMEDIA to centrum przetwarzania danych, którego potrzebujesz.

Już od 2010 nasz profesjonalny Data Center jest otwarty także dla naszych klientów. To dzięki ogromnemu doświadczeniu SUPERMEDIA w obszarze hostingu i kolokacji, możemy dziś z dumą zaprosić Was do skorzystania z usług naszego nowoczesnego centrum przetwarzania danych!

Nasze data Data Center spełnia Tier3.


1. Bezpieczeństwo:

 • całodobowa ochrona budynku na miejscu,
 • system Kontroli Dostępu,
 • system detekcji i sygnalizacji pożaru z bezpośrednim połączeniem ze Strażą Pożarną i innymi służbami antykryzysowymi,
 • system gaszenia pożaru z użyciem gazu w formie obojętnej FM200,
 • system telewizji przemysłowej.

2. Komunikacja:

 • bezpośredni dostęp do zasobów operatorów krajowych i zagranicznych,
 • redundantne połączenie ze światłowodową siecią szkieletową,
 • możliwość bezpośredniego połączenia światłowodowego do największych węzłów wymiany ruchu.

3. Zasilanie, na którym można polegać:

 • zasilanie obiektu z dwóch linii miejskich,
 • system podtrzymania awaryjnego UPS,
 • agregat prądotwórczy,
 • niezależne obwody zasilające do każdej szafy o obciążalności do 12kVA, bezpośrednia transmisja danych.

Naszym klientom biznesowym oferujemy zestawienie usługi bezpośredniej transmisji danych DC-lokalizacja Klienta.

Security & ICT

Spójne i kompleksowe zarządzanie infrastrukturą ICT. Stworzymy rozwiązania technologiczne specjalnie dla potrzeb Twojej Firmy. Telekomunikacja i informatyka to dziedziny, które od początku są podstawą naszej działalności. Dzięki stworzeniu innowacyjnego działu ICT, możemy oferować Wam jeszcze bardziej kompleksowe rozwiązania o charakterze „end to end”.


Technologia jest narzędziem w naszych rękach - korzystamy z niej, by tworzyć rozwiązania idealnie dopasowane do potrzeb Twojej Firmy. Każdy projekt, który realizujemy, jest niepowtarzalny. Jednak wszystkie mają wspólny mianownik: mają konkretną wartość i niosą za sobą korzyści biznesowe dla Ciebie.

Nasze działania są oparte na światowych standardach i partnerstwie technologicznym z liderami na rynku. Trzymamy rękę na pulsie – współpracujemy też z niszowymi dostawcami, którzy tworzą innowacje zmieniające biznes.

Nasi partnerzy

FireEye

Dostawca rozwiązań w dziedzinie ochrony przed zagrożeniami nowej generacji – atakami typu zero-day i APT.

Atende (wcześniej ATM Systemy Informatyczne)

Dzięki współpracy z Atende mamy dostęp do nowoczesnych technologii oferowanych przez największych światowych producentów, dostawców oraz dystrybutorów rozwiązań ICT.

Domeny

Spraw, by Twoja Firma była jeszcze bardziej widoczna dla Klientów. Wybierz domenę polską, regionalną lub funkcjonalną. Zarejestrowanie domeny to ważny krok w procesie budowania marki. Warto wykonać go jak najszybciej, by upewnić się, że wybrana przez Ciebie nazwa nie zostanie zajęta.


W SUPERMEDIA zarejestrujesz domeny polskie, regionalne lub funkcjonalne, również z certyfikatem SSL, w bardzo atrakcyjnych cenach.

Przejdź do rejestratora domen i przekonaj się, jak łatwo wznieść Twoją Firmę na wyższy poziom.

W celu otrzymania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu z Działem Handlowym.

22 101 20 00

NOWE OFERTY

Energia dla Firm

Stały dostęp do energii i stabilne ceny to niezbędne warunki rozwoju dla wielu przedsiębiorstw. Skomponujemy dla Ciebie ofertę, biorąc pod uwagę rodzaj działalności i profil zużycia.

Dowiedz się więcej, zadzwoń
Ico Phone+48 22 101 20 00
Napisz
Ico Mailenergia_dla_firm@supermedia.pl
Dostarczamy tanią energię elektryczną do firm i domów

10 lat temu Polacy zyskali swobodę zawierania umów na dostawę energii elektrycznej z wybranym sprzedawcą energii. Od tego czasu 337 tys. klientów indywidualnych i 142 tys. klientów biznesowych skorzystało z tego prawa i zmieniło sprzedawcę prądu. [dane z lipca 2017 za https://www.ure.gov.pl]

Dlaczego to robią? To proste - chcą płacić mniejsze rachunki za prąd. Teraz także i Supermedia wraz ze swoim partnerem biznesowym, firmą Pulsar Energia dzięki nowoczesnej, dopasowanej do potrzeb rynku ofercie, obniża rachunki za energię nawet do 30% w skali roku.

Indywidualne rozwiązania dla twojego przedsiębiorstwa

Stały dostęp do energii i stabilne ceny to niezbędne warunki rozwoju dla wielu przedsiębiorstw. Skomponujemy dla Ciebie ofertę, biorąc pod uwagę rodzaj działalności i profil zużycia. Wiemy, że wahania cen nie służą rozwojowi biznesu, dlatego gwarantujemy niezmienność cen energii elektrycznej w okresie trwania umowy. Skontaktuj się z nami, dobierzemy produkty do Twoich potrzeb.
poznaj korzyści

Poleć nas i zarabiaj!

Poleć nas kolejnym Klientom i zyskaj dla siebie pakiet bonusów i zniżek!

Dowiedz się więcej, zadzwoń
Ico Phone+48 22 101 20 00
Napisz
Ico Mailzarabiajznami@supermedia.pl
Poleć nas i zarabiaj!

Idealne rozwiązanie dla firm poszukujących kompleksowego wsparcia w zakresie hostingu danych na zewnętrznym serwerze. Zapewniamy nie tylko bezpieczne ulokowanie danych, ale także monitoring działań oraz pomoc we wdrażaniu nowych wersji.

Nowoczesna technologia gwarantuje spójność z innymi oprogramowaniem oraz serwerami dostawców, co gwarantuje płynny i łatwy przepływ danych. Skontaktuj się z nami i uruchamiaj migrację danych na dedykowanej Tobie platformie serwerowej, w sprawdzonym środowisku kolokacyjnym!

Aplikacje internetowe

Skontaktuj się z nami i odkryj nowe możliwości, jakie płyną z aplikacji internetowych!

Dowiedz się więcej, zadzwoń
Ico Phone+48 22 101 20 00
Napisz
Ico Mailsmi@supermedia.pl

 

Aplikacje internetowe na Twoją miarę - Internet nie ma dla nas tajemnic

Rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy idąc z duchem czasu, potrzebują wysokiej jakości rozwiązań internetowych oraz mobilnych. Wszystkie projekty realizowane przez nas do tej pory wyróżniają się rzetelnością i kreatywnością.

Tworzymy indywidualne rozwiązania wykorzystujące możliwości, jakie daje nowoczesna technologia, a przede wszystkim wspieramy ludzi i organizacje w realizacji ich celów. Zaufali nam: GPW, Gothaer, IriP, Orlen, Paradyż, Bank Pocztowy.

Naszą specjalnością są aplikacje internetowe: serwisy internetowe, systemy E-commerce, raporty roczne, serwisy dedykowane, kreacje graficzne, a także aplikacje mobilne (iOS, Android) i social

Nasze usługi dla branż

Oni uszyją ofertę na Twoją miarę

 

O firmie

Nie udajemy skromnych – wiemy, jak ważne są nasze usługi dla biznesu. Dlatego zapewniamy zarówno najwyższą jakość rozwiązań technologicznych, jak i obsługi klienta. Sprawdź, co możemy zrobić dla Twojej Firmy.

Już od 20 lat współpracujemy z największymi Klientami z sektora publicznego i prywatnego na terenie Warszawy. Znamy i spełniamy wymagania specyficzne dla różnych branż. Udowodniliśmy, że jako niezależny operator telekomunikacyjny z własną siecią światłowodową możemy dostarczać kompleksowe rozwiązania najwyższej jakości dla Firm i instytucji na rynku.

Dostarczamy kompleksowe rozwiązania telekomunikacyjne – między innymi: łącza dostępowe, usługi Data Center, budowa sieci, Telefonia VOIP. Nasze propozycje są zawsze dopasowane do potrzeb Twojej firmy. Analizujemy je, a następnie tworzymy optymalną ofertę w konkurencyjnej cenie.

Jako członek grupy ZPR Media, jesteśmy stabilnym i pewnym partnerem, opierającym swoją działalność na najnowszych rozwiązaniach technologicznych oraz nowoczesnym sprzęcie najwyższej klasy. Zapewnimy Twojej firmie profesjonalne i sprawne wsparcie oraz serwis, na każdym etapie trwania umowy.

Nasi klienci. Dołączysz?