Internet Hosting i kolokacja Usługi głosowe Usługi sieciowe Cloud computing Nasze data center Security & ICT

Hosting i kolokacja

Centrum Kolokacji SUPERMEDIA

Wszystkie nowoczesne przedsiębiorstwa i projekty biznesowe potrzebują zaawansowanych technologii informatycznych. Ich tworzenie lub rozwijanie oznacza konieczność ponoszenia wysokich nakładów a także wymaga posiadania zaawansowanej infrastruktury technologicznej.
Centrum Kolokacji SUPERMEDIA to doskonała alternatywa dla firm poszukujących bezpieczeństwa systemów oraz profesjonalizmu w obsłudze projektów informatycznych. Pozwala na natychmiastowe czerpanie korzyści, zostawiając w naszych rękach ewentualną rozbudowę infrastruktury w miarę wzrastającego zapotrzebowania dla rozwijającego się biznesu.

W ramach naszych, stale rozwijanych projektów proponujemy:

Kolokację serwerów w Data Center SUPERMEDIA

Kolokacja to usługa polegająca na umieszczeniu serwera firmowego w bezpiecznym środowisku naszego Centrum Kolokacji, gdzie istnieją zapewnione optymalne warunki pracy, wysokie standardy bezpieczeństwa oraz dostęp do bardzo szybkich łącz internetowych. Jedynym kosztem dla Klienta jest konieczność posiadania własnego serwera oraz niewielki abonament.

Wirtualną Kolokację

Firmom nie posiadającym własnego serwera proponujemy Wirtualną Kolokację - czyli kolokację wirtualnego serwera otrzymanego od SUPERMEDIA w ramach abonamentu. Usługa jest kompleksowo przygotowana. Klient otrzymuje dostęp do całkowicie skonfigurowanej wirtualnej maszyny aby nie musieć się kłopotać samodzielnym wyborem              i wdrażaniem technologii. Nasi pracownicy zaproponują konfigurację odpowiednią dla Państwa serwisu internetowego lub aplikacji biznesowej. Wirtualna Kolokacja to jedyna taka usługa łącząca w sobie zalety profesjonalnie skonfigurowanego i wydajnego serwera wirtualnego (VPS) z gwarancją ciągłości usług SLA. Nasze rozwiązania są pewniejsze a serwery stoją w centrum Warszawy, co zapewnia doskonałą widoczność w Internecie.

Klastrowy Hosting Dedykowany

Propozycja przekraczająca bariery pojedyńczego serwera! Naszym bardziej wymagającym Klientom oddajemy do dyspozycji cały klaster (zestaw połączonych ze sobą) serwerów. Takie rozwiązanie zapewnia wysoką wydajność w przypadku nagłych wzrostów ruchu, odporność na nagłe skoki popularności serwisu (np. w trakcie kampanii reklamowych), skalowalność zapewniającą nieskrępowane możliwości rozwoju oraz niezawodność zapewnioną przez Gwarancją Jakości Usług SLA. Usługa stanowiąca przyszłość dla profesjonalnych i rozbudowanych projektów internetowych. Specjalnie skonfigurowany klaster (zestaw) serwerów zapewnia pewność działania usługi na niespotykanym poziomie. Niezawodność usługi zapewniona jest przez Gwarancją Jakości Usług SLA.

Outsourcing Poczty Korporacyjnej

Usługa outsourcingu korporacyjnej poczty elektronicznej jest przygotowana z myślą o obsłudze systemów pocztowych dużych firm i korporacji. Doskonale sprawdza się również przy obsłudze dużej liczby skrzynek poczty elektronicznej oferowanych Klientom serwisów internetowych czy portali.
To poczta elektroniczna w wydaniu profesjonalnym. Żaden wirtualny serwer pocztowy nie zapewni tej funkcjonalności, wydajności oraz pewności działania (dostępne z gwarancją SLA). Co więcej – system jest gotowy do działania, łatwo konfigurowalny i w pełni skalowalny do potrzeb naszych Klientów.

Platforma hostingowa SM Host

Usługa SM Host to najprostsza i najtańsza metoda zaistnienia w internecie. To zestaw pakietów oferujący możliwość umieszczenia serwisów WWW, sklepów internetowych czy baz danych na własnym serwerze wirtualnym. Opracowane przez SUPERMEDIA narzędzie, pozwala samodzielnie tworzyć i zarządzać następującymi elementami:

  • Serwer WWW
  • Serwer FTP
  • Serwer poczty elektronicznej
  • Bazy danych
  • Domeny.

Zobacz: http://www.smhost.pl