Energia dla firm

Gwarancja ceny

Gwarantujemy niezmienną cenę energii elektrycznej podczas trwania umowy, nawet przez 36 miesięcy! Zyskujesz stabilność i bezpieczeństwo.

Niska cena energii

Zaproponujemy Tobie atrakcyjną i stałą stawkę za energię elektryczną w taryfie, z której korzystasz w swojej firmie. Otrzymujesz gwarancję wysokich oszczędności.

Elastyczna oferta

Możesz swobodnie wybrać odpowiedni rodzaj taryfy oraz długość kontraktu: 12, 24 lub 36 miesięcy! Nasi doradcy dopasują odpowiednią taryfę oraz cenę do Twojego zużycia.

Przejrzyste warunki umów

Jasne zasady i zapisy warunków umowy, wygodne i czytelne rozliczenia oraz profesjonalne wsparcie naszych specjalistów.

Energia elektryczna jest bardzo istotna przy prowadzeniu własnej działalności.

Specjalnie dla Twojej firmy przygotujemy wraz z naszym Partnerem z branży energetycznej indywidualną, precyzyjnie stworzoną ofertę sprzedaży energii elektrycznej, dopasowaną do wielkości zużycia prądu, a także specyfiki branży, w której funkcjonuje.

Na każdym etapie zmiany dostawcy zapewniamy fachową pomoc i wsparcie. Wiemy jak ważny i cenny jest czas dla ludzi prowadzących własny biznes, więc wszystkie formalności związane ze zmianą sprzedawcy energii są po naszej stronie.

Podczas trwania umowy zapewniamy stałe ceny i opiekę ze strony naszych wykwalifikowanych pracowników. Zmieniając sprzedawcę prądu zyskujesz – skontaktuj się nami by dowiedzieć się ile możesz oszczędzić. Zmiana sprzedawcy jest bezpłatna, prosta i bezpieczna.

Oni uszyją ofertę na Twoją miarę